Haber

Dilan Polat’ın Oğlu Milan “Ferrari Kullanmak İstemiyorum” Diyerek İsyan Etti, Sosyal Medya Geçmişe Gitti

Dilan Polat, oğlunun ‘Ferrari’ye binmek istemiyorum’ isyanını sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları ‘Çocukken nelere üzülürdük?’ Sorusuyla geçmişe yolculuk yaptı. ? Detaylar ?

Sosyal medyayı kullanan Dilan Polat’a, “Enercii”sine ve sürekli bahsettiği eşi Engin Polat’a rastlamayan yoktur herhalde…

Lüks hayatının tüm detaylarını sistematik bir şekilde takipçileriyle paylaşan Dilan Polat, ilginç bir profesyonel yolculuğun ardından başarılı bir sosyal medya fenomeni oldu.

Artık paylaşımlarından takip etmeyenler bile haberdar oluyor çünkü Dilan Polat, çalışanları, çocukları ve “Engiiiiin”iyle her yerde karşımıza çıkıyor ve gündem olmayı çok iyi biliyor.

Gelelim “Ferrari” sorununa… Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından oğlu Milan ile yaptığı bir sohbeti paylaşmıştı.

Videoda Milan isyan ediyor, ‘Ferrari’ye binmek istemiyorum’. Yanlarındaki bir bayan, ‘O halde Porsche’yle gidelim mi?’ dedi. Teklif yapıyor ama Milan da onu istemiyor. Videonun sonunda Dilan Polat, ‘Yapılacak bir şey yok’ dedi. “Range bunu istiyor” dediğini duyuyoruz.

Buyrun önce küçük Milan’ın isyanına bir göz atalım ?

1. Şimdi sosyal medya kullanıcılarının geçmişe yolculuk yapmasına neden olan Milan isyanı hakkındaki yorumlara bakalım!?

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

haber-karapinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu